Ayeh

Member Photos

Javadi.jpg

Statistics

Users
10
Articles
7343
Articles View Hits
28149938

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در دیدار اعضای شورای مرکزی جمعیت ایثارگران استان قم با حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا آشتیانی، معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن اشاره به نقش احزاب در نظام انقلاب اسلامی و تأکید بر لزوم فعالیت مستمر احزاب در طول سال، روشنگری را یکی از مهم ترین وظایف احزاب ارزیابی کرد.

 

حجت ‌الاسلام و المسلمین محمدرضا آشتیانی در این دیدار ضمن اشاره به نقش احزاب در انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: درست است که در نظام انقلاب اسلامی ما، احزاب به معنای خاص آن چنان وجود خارجی ندارند؛ لکن گروه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در قالب احزاب فعالیت می‌کنند که خود ثمرات و فواید زیادی برای انقلاب در بر داشته است.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم فعالیت مستمر احزاب اظهار داشت: نباید فعالیت احزاب و گروه‌ها منحصر در زمان‌های خاص مانند انتخابات باشد، بلکه در طول سال نیز باید احزاب به وظیفه خود عمل نمایند. در حال حاضر رصد، آسیب‌شناسی، تحلیل و ارائه راهکار برای حل مشکلات و موانع، از اهم وظایف احزاب بوده که امیدواریم همه احزاب و گروه‌ها به ویژه شما به عنوان جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تمام قدرت نسبت به حمایت و کمک به دولت انقلابی آقای رئیسی اقدام نمایید.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین در پایان ضمن اشاره به اهمیت روشنگری در ابعاد مختلف افزود: یکی از وظایف مهم احزاب و گروه‌ها مسأله تبیین و روشنگری، آن هم در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و... می‌باشد که شما به عنوان یک جمعیت متشکل باید نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشید.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه، رئیس و اعضای شورای مرکزی جمعیت ایثارگران یشنهادها و دغدغه‌های خود را پیرامون مسائل مختلف، در سطح  استان و کشور،  بیان کردند.

 

Friends of Old

khazale.jpg

Qazi Nurullah Shoshtari

همایش نکوداشت قاضی نورالله شوشتری

Template Design:Jameeh modarresin Qom